Sukcesy w VII Konkursie Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej „Chłopcy Malowani”

Uczniowie naszej szkoły od kilku lat biorą udział w VII Konkursie Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej „Chłopcy Malowani” zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych Zamość oraz Klub Batalionowy w Zamościu. W tym roku do udziału w konkursie dołączyli uczniowie kl. I-III. W tegorocznym konkursie  udział wzięło ok. 100 osób. Śpiewali wokaliści, zespoły i członkowie chórów.

Nagrodę specjalną Kierownika Klubu Batalionowego w Zamościu Agnieszki Biernackiej otrzymała Natalia Hubala z kl. II A.

Nagrodę specjalną Komendanta WKU w Zamościu ppłka Wojciecha Witka otrzymali Natalia i Paweł Stanieccy z kl. VI i VIII B.

Wyróżnienia od jury otrzymali: Maja Skóra i Zofia Jaszczak z kl. II A,  Natalia Kukułowicz z kl. VI , trio: Karolina Całka, Maria Majkut, Daria Winnicka z kl. II oraz  zespół klasowy- klasa I A.

Natalkę, Maję i Zofię do konkursu przygotowała wychowawczyni kl. II A pani Krystyna Wojtak, Karolinę, Marię i Darię – wychowawczyni kl. II B pani Joanna Misztal, Natalki i Pawła – nauczycielka muzyki pani Justyna Oleksińska, a dzieci z kl. I A  ich wychowawczyni-pani Monika Sowa.