Spotkanie z panem Jarosławem Siekiem

W piątek 26 kwietnia klasy drugie udały się do Książnicy Zamojskiej na benefis zamojskiego autora książek dla dzieci, pana Jarosława Sieka. Spotkanie pt. "Biblioteka w rękach Sieka" zorganizowano z  okazji 10-lecia jego działalności artystycznej i 10. Urodzin Wydawnictwa Bombajka.

Drugoklasiści poznali niewielki ułamek bogatej twórczości autora poprzez słuchanie jego niezwykle zabawnych wierszy oraz obejrzenie filmików zrealizowanych do jego tekstów. Uczniowie byli pod wrażeniem lekkości, wdzięku, błyskotliwości i poczucia humoru  prezentowanych utworów. Wzięli udział w konkursach z nagrodami książkowymi, mieli również szansę zdobyć autograf autora. Wyrazili chęć uczestnictwa w kolejnych zabawach słowem pod kierunkiem pana Jarosława Sieka.