Warsztaty wielkanocne

12.04 uczniowie klasy IB wraz z Rodzicami wzięli udział w warsztatach wielkanocnych, podczas których wykonali kartki świąteczne dla naszych niepełnosprawnych przyjaciół z ośrodka OREW w Zamościu. Podczas zajęć zarówno dzieci jak i rodzice wykazali się ogromną kreatywnością i skupieniem.  Mając do dyspozycji różnorodność materiałów, wszyscy stworzyli własnoręczne, piękne kartki świąteczne. Uczestnictwo w warsztatach dało możliwość współdziałania rodziców i dzieci, oraz stworzyło warunki do rozwijania kreatywności i twórczości naszych uczniów. Kartki zostały przekazane Pani Annie Małeckiej, która jest koordynatorem projektu "Chcemy się poznać". Dziękujemy rodzicom i dzieciom za mile spędzony czas i serdeczną atmosferę.

Anna Czuba- Brzozowska