Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu „Patroni Myśliwych oraz Łowów”

Nasze uczennice klasy III SP Amelka Stroczyńska, Joanna Dominik i Oliwka Kuźma są laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Patroni Myśliwych oraz Łowów” im. Zdzisława Sawickiego, zajęły kolejno 1., 2. i 3. miejsce w kategorii klas I-III.  Maja Matwiejczuk i Agata Toczyńska z kl. IV  zajęły 3. miejsce w kategorii klas IV-VI.

Konkurs został zorganizowany po raz pierwszy przez Klub Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej Oddział Zamojski oraz Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Zamościu.

Warto wspomnieć, że prace naszych uczennic zostały przekazane na aukcję charytatywną zorganizowaną podczas V Kresowego Myśliwskiego Balu Charytatywnego, z której dochód został przeznaczony na budowę placu zabaw dla dzieci z niepełnosprawnością.

Organizatorzy: Tomasz Sak i Wojciech Adamczyk osobiście wręczyli laureatkom nagrody. Koordynatorem konkursu z ramienia szkoły była Monika Zawiślak. Dziękujemy wychowawcom za rozpropagowanie idei konkursu i pomoc w opisywaniu prac.