Uczniowie naszej Szkoły na SACROFILM

11 marca uczniowie klas I-III pod opieką wychowawców wzięli udział w 24. edycji Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego SACROFILM w Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu. Obejrzeli film animowany pt. "Bernadetta - księżniczka z Lourdes", który przybliżył im historię objawień Matki Bożej we Francji w 1858 r.

Po projekcji wzięli udział w koncercie dziecięcego zespołu wokalnego Promyczki Dobra z Nowego Sącza. Dzieci angażowały się we wspólny śpiew i chętnie odpowiadały na pytania zadawane publiczności przez opiekuna zespołu - ks. Andrzeja Mulkę.

Na zakończenie spotkania wszyscy uczniowie otrzymali czasopismo "Promyczek Dobra", a dwie uczennice klasy III, które uczestniczyły w koncercie ze szczególnym zaangażowaniem - płyty z piosenkami zespołu i filmem "Objawienia Maryjne".

Wyjazd do kina zorganizowała p. Ewa Szamik.