Dzień Babci i Dziadka w klasach I-III

21 stycznia br. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Akademię pod kierunkiem swoich wychowawców zaprezentowali uczniowie klas I-III. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wyrecytowali oraz wyśpiewali swoim dziadkom najpiękniejsze słowa wdzięczności i uznania. W humorystycznych scenkach w języku polskim oraz angielskim, w tym drugim umiejętnością wykazała się klasa 1b, każdy z gości mógł znaleźć dla siebie coś zabawnego. Nie zabrakło zabaw, babcie mogły wykazać się zaplataniem warkocza swojej wnuczce, para małżeńska sprawdzić swoją zgodność oraz wiedzę z różnych sfer życia. Wszyscy nasi goście odpowiedzieli swoim wnukom pięknie wyśpiewaną piosenką, życząc im sukcesów w szkole i bycia dobrym w życiu codziennym.

Następnie wnukowie podarowali swoim dziadkom własnoręcznie przygotowany upominek, stożek kwiatowy i zaprosili ich na wspólny poczęstunek.

Uroczyste spotkanie oraz dekorację zostały przygotowane przez panią Joannę Misztal oraz jej klasę 2b.