Jasełka w naszej Szkole - wspomnienia

W dniach 20.12, 4.01, 8.01 oraz 13.01 uczniowie klas I-II szkoły podstawowej wystąpili z bożonarodzeniowym przesłaniem prezentując  Jasełka.

Gośćmi uroczystości byli: Ksiądz Dyrektor Mariusz Skakuj, Proboszcz parafii pw. św. Brata Alberta Marek Mazurek, nauczyciele, pracownicy szkoły, dzieci z przedszkola nr 13 i z  przedszkola "Radosna Kraina" , rodzice oraz członkowie rodzin występujących dzieci.

Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łezka w oku ... Radosny śpiew kolęd uświadomił wszystkim i przypomniał, o tym, że Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Dziękujemy Rodzicom klasy IB za udział w jasełkach i piękne zagranie pastorałki "Świeć gwiazdeczko" na dzwonkach.

Kiedy artystyczna część dobiegła końca, wszyscy występujący na scenie otrzymali gromkie brawa, które były wyrazem uznania publiczności za piękne przedstawienie. Występ był niesamowitym przeżyciem zarówno dla aktorów, jak i dla Rodziców, którzy przyszli obejrzeć swoje pociechy.

Jasełka szkolne zostały przygotowane przez Panią Annę Czuba- Brzozowską i Księdza Łukasza Kolasę.