Marzycielska Poczta w klasie III

Uczniowie klasy III wraz z wychowawcą po raz kolejny wzięli udział w akcji "Marzycielska Poczta", polegającej na wysyłaniu kartek i listów do ciężko chorych dzieci. Trzecioklasiści z wielkim zaangażowaniem przygotowali kolorowe kartki z życzeniami świątecznymi dla chorego na nowotwór 8-letniego Filipa i 11-letniej Martyny, zmagającej się z mukowiscydozą.
Mamy nadzieję, że ciepłe słowa życzeń dodadzą adresatom otuchy i pomogą przezwyciężać trudności związane z bólem, chorobą, rozłąką z rodzicami i rówieśnikami w czasie leczenia szpitalnego. Zachęcamy również innych uczniów do zapoznawania się z profilami chorych dzieci, dostępnymi na stronie internetowej www.marzycielskapoczta.pl. i włączenia się w tę szlachetną akcję.