Zajęcia świąteczne w klasach I-V

5 grudnia uczniowie klas III-V  uczestniczyli w zajęciach świątecznych prowadzonych przez pracowników Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu. Zajęcia były poświęcone zwyczajom związanym ze świętami Bożego Narodzenia oraz postacią Świętego Mikołaja- biskupa.

14 grudnia br. podobne zajęcia zostały skierowane do uczniów klas I-II znajdujących się w salach przy kościele św. Brata Alberta. Najmłodsi uczniowie naszej szkole mogli podczas nich mogli usłyszeć oraz przypomnieć sobie jakie są zwyczaje oraz tradycje bożonarodzeniowe. Usłyszeli skąd się wziął zwyczaj ubierania choinki oraz 12 potraw wigilijnych. Podsumowaniem spotkania było wykonanie papierowej ozdoby choinkowej.

Uczniowie klasy 2b w imieniu wszystkich uczniów podziękowali pracownikom biblioteki za przeprowadzone zajęcia.

Koordynatorem współpracy z Biblioteką Pedagogiczną na szczeblu klas I-III jest pani Joanna Misztal.