Konkurs plastyczny "Bezpieczni na drodze"

6 grudnia odbyła się XI edycja konkursu plastycznego ”Bezpieczni na drodze” organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu. Konkurs ten ma na celu szerzenie prawidłowych wzorców zachowań pieszych i rowerzystów na drodze. Uczniowie mieli też okazję wykorzystać swoją wiedzę zdobytą na lekcjach z wychowania komunikacyjnego i wyrazić ją w kreatywny sposób.

Do etapu szkolnego zgłosiło się 25 uczniów. Spośród dostarczonych prac 1 miejsce zajęła Gabrysia Szozda z klasy IV a, drugie Ania Bojar z klasy IV b zaś trzecie Filip Deryło z II b. Tym samym uczniowie ci reprezentowali dalej naszą szkołę w etapie powiatowym.

W etapie powiatowym brały udział 102 szkoły, które nadesłały 306 prac. Z nadesłanych prac jury wyłoniło po 12 prac, które zostały zamieszczone na stronie głównej specjalnego kalendarza, przy kolejnych miesiącach. Wśród tych prac znalazła się też praca Gabrysi Szozdy, która ozdobiła stronę kalendarza z miesiącem grudzień.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.