Konkurs recytatorski wierszy patriotycznych

6 listopada 2018 r. gościliśmy w naszej szkole dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 14. Wraz z uczniami klas I-III wzięły one udział w konkursie recytatorskim wierszy o tematyce patriotycznej. Celem konkursu było kształtowanie postaw patriotycznych oraz popularyzowanie poezji przedstawiającej piękno naszej ojczyzny.

Mali recytatorzy prezentowali poezję patriotyczną w dwóch kategoriach: przedszkole oraz klasy I-III. Komisja konkursowa w składzie: pani Monika Zawiślak, pani Edyta Jóźkiewicz oraz ks. dyrektor Mariusz Skakuj wysoko oceniła dobór repertuaru i występy najmłodszych oraz wręczyła dyplomy i nagrody.

I miejsce zajął Franciszek Chrzan, II miejsce - Zofia Jaszczak, III miejsce - Oliwia Kuźma.

Oprawę muzyczną konkursu przygotowali uczniowie klasy II a pod kierunkiem pani Krystyny Wojtak.