Tutaj powinien być opis

Dzień Edukacji Narodowej w klasach I-III

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby wyrazić szacunek i wdzięczność nauczycielom i wszystkim pracownikom oświaty, którzy troszczą się o wychowanie dzieci i młodzieży.

12 października uczniowie najmłodszych klas naszej szkoły wzięli udział w przygotowanej przez trzecioklasistów akademii, na którą złożyły się wiersze, piosenki i humorystyczne scenki z życia szkoły. Dzieci starały się opisać i docenić pracę wszystkich osób, z którymi stykają się w szkole. Zwróciły uwagę na to, że praca nauczycieli, chociaż wymaga wiele trudu i cierpliwości, jest piękna, ponieważ pomaga młodym ludziom rozwijać się, realizować marzenia i osiągać życiowe cele.

Na zakończenie akademii do życzeń i podziękowań dołączyła również przedstawicielka Rady Rodziców, pani Agnieszka Kukiełka, która podkreśliła jak ważne dla rodziców jest to, że nasza szkoła nie tylko przekazuje wiedzę i kształtuje umiejętności, ale dba o wychowanie uczniów w duchu wartości chrześcijańskich.