Czuwanie na Jasnej Górze

W dniach 9-10 X października 2018r. młodzież z naszej szkoły miała okazję uczestniczyć w czuwaniu na Jasnej Górze.

W związku z trwającym w dnia 3-28 października w Rzymie Synodem biskupów poświęconym młodzieży, przedstawiciele osób młodych zostali zaproszeni, aby w tym czasie, czuwać u stóp jasnogórskiej Pani w intencji pomyślnego przebiegu obrad.

W modlitewnym spotkaniu, które rozpoczęliśmy o 21:00 apelem jasnogórskim, a zakończyliśmy pasterką o północy, uczestniczyło wraz z innymi osobami z naszej diecezji ponad 60 uczniów Szkoły Ojca Pio, wraz ze swoimi wychowawcami.

Dziękujemy młodzieży za zaangażowanie i piękną postawę, nauczycielom za opiekę, a rodzicom za zaufanie. Mamy nadzieję, że owoce naszej obecności będą widoczne w codziennej nauce i pracy.