Wycieczka integracyjna klasy IB

28 września klasa IB wraz z wychowawczynią Panią Anną Czuba-Brzozowską oraz Panią Anetą Skibą gościła na Kolorowym Ranczo w miejscowości Łabunie Reforma.

Dzieci skorzystały z bogatego programu rekreacyjno-edukacyjnego w ramach którego zrealizowały 2 cele dydaktyczne: ukisiły kapustę i zrobiły placki na sodzie.

W części rekreacyjnej uczniowie świetnie się bawili w trakcie licznych konkursów i zabaw oraz spędzili czas w zagrodzie z małymi zwierzętami, głaszcząc je, przytulając i karmiąc. Następnie dzieci piekły ziemniaki i próbowały jak pachną, wyglądają i smakują różnego rodzaju domowe pyszności: galaretki, syropy, musy owocowe, a wszystko to znajdowało się w domowej spiżarni.

Dziękujemy Pani Ewie Wieczorek za wspaniale spędzony czas. Wróciliśmy zadowoleni i zachwyceni atmosferą na Kolorowym Ranczo.