Dwudniowa wycieczka do Krakowa i okolic

7-8 czerwca uczniowie kl. II-III brali udział w dwudniowej wycieczce do Krakowa. Pierwszego dnia zwiedzili Kraków oraz kopalnię soli w Wieliczce. Kolejnego dnia  byli w Jaskini Łokietka, zobaczyli Maczugę Herkulesa. O godz. 15.00 odmówili Koronkę do Bożego Miłosierdzia w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, a następnie spotkali się z siostrą, która w bardzo przystępny sposób opowiedziała o życiu siostry Faustyny. Uczniowie modlili się również w Sanktuarium Jana Pawła II w Łagiewnikach. Ogromną radość sprawił dzieciom nocleg. Większość uczniów pierwszy raz nocowała poza domem bez rodziców. Opiekunami wycieczki byli :p. Ewa Szamik, p. Marta Grela p. Monika Sowa oraz p. Marcin Brzozowski. Za opiekę dziękujemy również p. Iwonie Szymala oraz p. Urszuli Winnik.