Spływ kajakowy

W dniu 14 maja 2018 r. odbył się szkolny spływ kajakowy.

Stało się to już pewną tradycją, że gdy tylko promienie słońca ogrzeją roztoczańskie lasy i łąki, wszyscy chętni uczniowie i pracownicy naszej szkoły biorą udział we wspólnym spływie kajakowym.

Nie mogło tej wiosny być inaczej.  Ponad osiemdziesięcioosobowa grupa wybrała się do Hutek i Bondyrza, by z innej perspektywy podziwiać malownicze zakola i meandry rzeki Wieprz.

We wspaniałych humorach,  po przebytym etapie spływu, udali się na ognisko.

W tym roku swoją obecnością zaszczycił nas ksiądz proboszcz Marek Mazurek, który nie tylko wspiera naszą szkołę duchowo, ale również towarzyszy nam w różnych sportowych inicjatywach.

Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele, którym nie straszne zmagania z żywiołem:  Pani wicedyrektor  Ewa Muzyka, Aleksandra Flak, Monika Zawiślak, Piotr Latawiec, Krzysztof Hadło, Karol Kołcon.