Tutaj powinien być opis

Dzień Flagi w klasach młodszych

2 maja w naszej szkole odbyła się akademia, podczas której dzieci klas I-III  świętowały Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W ten sposób uczniowie uczcili ten ważny narodowy symbol określający polską tożsamość.
Uczniowie klasy I a pod opieką wychowawczyni, pani Krystyny Wojtak, zaprezentowały przygotowany z tej okazji okolicznościowy program słowno-muzyczny złożony z piosenek i wierszy o tematyce patriotycznej. Dzieci ubrane w stroje galowe i zaopatrzone we własnoręcznie wykonane chorągiewki, obejrzały również prezentację multimedialną, która zapoznała ich z historią i znaczeniem polskiej flagi. Na zakończenie wszyscy uczniowie zaśpiewali niezwykle wzruszającą piosenkę pt. „Flaga”.
Pani dyrektor Ewa Muzyka dziękując pierwszakom za piękny występ podkreśliła, że ta patriotyczna uroczystość była jednym z elementów kształtujących poczucie dumy narodowej realizowanym w naszej szkole.