25 marca 2018 11:00 | Aktualności

Konkurs na najpiękniejszy kostium z okazji I Dnia Wiosny

Pomimo zimowej aury za oknem, nasi uczniowie przyczynili się do tego ,aby 21 marca w szkole można było poczuć  wiosenną atmosferę. To za sprawą organizowanego konkursu, do którego przystąpiło 27 uczniów. Każdy uczestnik przy dźwiękach wiosennej muzyki zaprezentował swój kosium i opowiedział o swoim przebraniu. Przed jury w składzie: p. E. Muzyka, p. M. Ostapińska- Wędzina, p. E. Jóźkiewicz , było bardzo trudne zadanie. Po burzliwej naradzie wybrano pięcioro uczniów- zwycięzców konkursu. Oto oni: Gabriela Adamarek- kl. III b, Krystian Teterycz- kl. III b,  Natalia Piróg – kl. IV a, Małgorzata Skiba – kl. VI, Aleksandra Branecka- kl. II a. Ks. Dyrektor zafundował wszystkim nagrodzonym uczniom bilety do kina. Dziękujemy za udział w konkursie uczniom i gratulujemy odwagi i pomysłowości.