17 marca 2018 08:21 | Aktualności

Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon

16 marca br. odbyło się podsumowanie zimowej sesji Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon, w którym uczestniczyli uczniowie klas I-III naszej szkoły. Test konkursowy obejmował pytania z zakresu edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej oraz matematycznej, wykraczające poza podstawę programową dla danej klasy. Laureatem Leona został wychowanek p. Krystyny Wojtak - Konrad Madyński, który uzyskał dziesiąty wynik w skali kraju. W pierwszej dwudziestce w swojej kategorii wiekowej uplasowali się również: Emilia Partyka i Maja Skóra z kl. Ia, Filip Deryło, Piotr Pikor, Zuzanna Momot, Daria Winnicka, Bartłomiej Kozak, Karolina Całka i Małgorzata Kukułowicz z kl. Ib, Małgorzata Krzysiak z kl. II, Michał Kukiełka z kl. IIIa oraz Anna Bojar, Karolina Warcaba i Maja Rozsypał z k. IIIb. Przebieg konkursu w naszej szkole koordynowała p. Ewa Szamik. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz ich wychowawcom.