05 marca 2018 11:59 | Aktualności

Rekolekcje Wielkopostne

Rekolekcje wielkopostne dla naszej szkoły odbędą się w dniach: 8-10 marca 2018  roku.

W godzinach 8.00-12.35 opiekę nad uczniami sprawują wychowawcy klas. Pozostali nauczyciele wspomagają ich w tym zadaniu. W sobotę  uczniowie uczestniczą w rekolekcjach pod opieką rodziców.

W czwartek (8 marca r.) zajęcia będą zorganizowane w następujący sposób:

Wszyscy uczniowie przychodzą do szkoły na godzinę 8.00; od 6.45 pracuje świetlica szkolna.

8.00 – Uczniowie klas I-IIIa spotykają się na auli przy kościele z bratem z zakonu kapucynów z Lublina.

8.30 – Wyjście uczniów klas IIIb-VI SP oraz klas gimnazjalnych do kościoła.

9.00 – Msza św. i nauka rekolekcyjna; po Mszy św. powrót do szkoły pod opieką wychowawców.

10.45 – klasy IIIa-VI SP: spotkania z wychowawcami w klasach (konkurs o św. Ojcu Pio).

10.45 – klasy VII SP oraz II-III Gim.: spotkanie w sali gimnastycznej z bratem z zakonu kapucynów z Lublina.

11.50 – klasy IIIa-VI SP: spotkanie w sali gimnastycznej z bratem z zakonu kapucynów z Lublina.

11.50klasy VII SP oraz II-III Gim.: spotkania z wychowawcami w klasach (konkurs o św. Ojcu Pio).

12.35 – Zakończenie zajęć dla wszystkich klas. Uczniowie, którzy są zapisani na świetlicy – mogą pozostać na zajęciach świetlicowych do godziny 16.00 (ulica Sikorskiego 11) lub 16.20 (szkoła przy kościele).

W piątek (9marca r.) zajęcia będą zorganizowane w następujący sposób:

8.00 – Uczniowie klas I-IIIa uczestniczą na auli przy kościele w spotkaniu ewangelizacyjnym (prowadzi p. Klaudia Szopa).

8.20 – Wyjście uczniów klas IIIb-VI SP oraz klas gimnazjalnych do kościoła.

8.45 – Możliwość korzystania ze spowiedzi.

9.00 – Msza św. i nauka rekolekcyjna; po Mszy św. Droga Krzyżowa dla uczniów klas IV-VI SP oraz II-III gimnazjum (prowadzi Szkolne Koło CARITAS); powrót do szkoły pod opieką wychowawców.

10.45 – klasy IIIa-VI SP: spotkania z wychowawcami w klasach.

10.45 – klasy VII SP oraz II-III Gim. uczestniczą w sali gimnastycznej w spotkaniu ewangelizacyjnym (prowadzi p. Klaudia Szopa).

11.50 – klasy IIIa-VI SP uczestniczą w sali gimnastycznej w spotkaniu ewangelizacyjnym (prowadzi p. Klaudia Szopa).

11.50klasy VII SP oraz II-III Gim.: spotkania z wychowawcami w klasach.