02 lutego 2018 21:50 | Aktualności

Bal gimnazjalny 2018

Dnia 27 stycznia 2018 roku odbył się w naszej szkole bal gimnazjalny z udziałem uczniów klas III A i III B gimnazjum. Zabawa zaczęła się o godz. 18.00 od odtańczenia przez uczniów uroczystego poloneza. Chłopcy dumnie i z elegancją poprowadzili swoje partnerki   w rytm poloneza, do którego piękną choreografię jak zwykle wymyśliła pani Ania Antoszczak. Okazało się, że godziny poświęcone nauce tego tańca nie poszły na marne, gdyż rodzice z zachwytem podziwiali jak ich pociechy oddawały hołd tej staropolskiej tradycji. Kolejną częścią balu były uroczyste podziękowania rodzicom i nauczycielom za trud włożony             w wychowanie i edukację. Do podziękowań uczniowie dołączyli kwiaty. Po części oficjalnej zgromadzeni goście zostali zaproszeni na część artystyczną, która pokazała sceny ze szkolnej rzeczywistości. Uczniowie w sposób bardzo humorystyczny przedstawili niektórych nauczycieli i ich lekcje. Ta część balu też bardzo się wszystkim podobała, o czym świadczyły gromkie brawa i gratulacje od rodziców. Na koniec ksiądz Dyrektor podsumował te kilka lat wspólnie spędzonych w szkole, pogratulował uczniom i podziękował rodzicom a następnie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Później były już tylko tańce i zabawy, które poprowadziła nasza niezastąpiona pani Krysia Wojtak. Wszyscy bawili się świetnie, tańcom i zdjęciom nie było końca, zwłaszcza, że rodzice zafundowali wszystkim niespodziankę i na dwie godziny pojawiła się fotobudka.

Impreza trwała do późnych godzin wieczornych i uczestnikom trudno było się rozstać.        Dla wielu z nich był to niezapomniany bal.

Wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu balu gimnazjalnego jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Elżbieta Michałkiewicz, Agnieszka Ostasz