23 stycznia 2018 09:18 | Aktualności

Zabawa choinkowa pod hasłem "Dookoła świata"

Na zabawie choinkową, która odbyła się 20 stycznia 2018 r., bawili się uczniowie klas I-III wraz z grupą przedszkolaków z kilku  miejskich przedszkoli  oraz klasy IV-VI. Klimat muzycznej podróży „Dookoła świata” tworzyły: piękna dekoracja przygotowana przez nauczycieli zespołu edukacji wczesnoszkolnej, niezwykłe stroje dzieci będące zasługą rodziców oraz muzyka z różnych zakątków naszego globu. Barwnie ubrani uczniowie, pod kierunkiem równie ciekawie przebranych nauczycieli, tańczyli m. in. kankana, zorbę, taniec  irlandzki oraz taniec chiński. Po intensywnych tańcach dzieci mogły odpocząć podczas słodkich poczęstunków, o które postarali się rodzice. Zawsze niezawodne panie wychowawczynie świetnie radziły sobie z  jedzeniem ryżu pałeczkami.  Na zakończenie zabawy dzieci otrzymały patyczki do ryżu, aby w domu ćwiczyć niełatwą sztukę posługiwania się nietypowymi sztućcami. Udaną zabawę prowadzili pani Krystyna Wojtak i pan Marcin Brzozowski.