20 stycznia 2018 09:18 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka należy do uroczystości najbardziej lubianych przez uczniów i ich rodziny oraz przez nauczycieli naszej szkoły. Tego dnia Dziadkowie i Babcie odwiedzają nas nie po to, aby - jak to się często dzieje - przyprowadzić wnuki lub zaopiekować się nimi w drodze do domu, ale aby podziwiać ich talenty, odbierać życzenia i prezenty wykonane z okazji tego ważnego święta. W tym roku spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyło się w czwartek 18 stycznia. Uczniowie klas I-III zaprezentowali programy artystyczne złożone z wierszy, piosenek i inscenizacji, a następnie zaprosili swoich gości na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Warto podkreślić, ze rodzice zadbali również o wspaniałe, pomysłowe stroje i charakteryzację małych aktorów.

Dzieci zostały przygotowane do występów przez swoich wychowawców, o oprawę plastyczną uroczystości zadbała p. Aneta Skiba, a całość koordynowała p. Ewa Szamik.