16 grudnia 2017 19:19 | Aktualności

Dyrektora Katolickiej Szkoły Podstawowej

im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu

ks. Roberta Strusa

w sprawie udziału uczniów w rekolekcjach adwentowych

w parafii św. Brata Alberta w Zamościu

W dniach 18-19 grudnia 2017 roku nasza szkoła będzie uczestniczyć w rekolekcjach adwentowych w parafii św. Brata Alberta w Zamościu według następującego porządku.

Poniedziałek (18 grudnia 2017r.)

Zajęcia rozpoczynają się według planu (godz.: 8.00), nauczyciele sprawdzają obecność w salach lekcyjnych.

Uczniowie z budynku przy ul. Sikorskiego 11 udają się pod opieką nauczycieli do kościoła według porządku:

8.25 – wyjście do kościoła – klasy V-VII SP; II Gim.,

8.35 – wyjście do kościoła – klasy III-IV SP; III Gim.,

9.00 – Msza św. i nauka rekolekcyjna; po Mszy św. powrót do szkoły pod opieką nauczycieli i zajęcia według planu.

Uczniowie z budynku przy ul. Sikorskiego 12 (sale przy kościele) udają się pod opieką nauczycieli do kościoła o godzinie 8.50.

Świetlica przez cały dzień: według ustalonego planu zajęć.

Wtorek (19 grudnia 2017r.)

8.10 – wyjście do kościoła – klasy V-VII SP; II Gim.,

8.20 – wyjście do kościoła – klasy III-IV SP; III Gim.,

8.30 – spowiedź w kościele,

Świetlica przez cały dzień: według ustalonego planu zajęć.