02 grudnia 2017 20:45 | Aktualności

Bezpieczni na drodze

W dniu 01.12.2017 w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Zamościu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w X edycji konkursu plastycznego „Bezpieczni na drodze”. Celem konkursu jest przygotowanie uczniów do bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.
Uczniowie musieli w sposób obrazowy przedstawić, w jaki sposób możemy zwiększyć swoje bezpieczeństwo na drodze.  W konkursie wzięło udział 76 szkół z powiatu zamojskiego hrubieszowskiego, tomaszowskiego i biłgorajskiego. Nagrodzeni uczniowie musieli najpierw przejść etap szkolny, aby ich prace mogły dalej reprezentować szkolę. Jak co roku jedna z dwóch wybranych prac została dodatkowo wyróżniona i umieszczona w kalendarzu na rok 2018. W tej edycji konkursu najlepsze prace wykonali Amelia Chomiak i Marcel Mierzwa.

Uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Elżbieta Michałkiewicz