31 października 2017 18:06 | Aktualności

Za nami I etap kuratoryjnych konkursów przedmiotowych

W Katolickiej Szkole Podstawowej do konkursów przystąpiło 40 uczniów.  Do II etapu konkursu polonistycznego zakwalifikowała się Agata Kudełko, uczennica kl. VII a, do konkursu ortograficznego Natalia Krzysiak, uczennica klasy V oraz dwie uczennice klasy VI Katarzyna Madej i Magdalena Malicka. W konkursie kuratoryjnym z języka angielskiego do II etapu zakwalifikowała się Marcelina Bartnik z klasy VI.

Uczniowie gimnazjum sprawdzali swoje wiadomości i umiejętności w konkursie polonistycznym, ortograficznym, języka angielskiego, matematycznym, biologicznym, chemicznym, fizycznym oraz geograficznym. Łącznie do konkursu przystąpiło 71 uczniów a 16 uczniów zakwalifikowało się do II etapu konkursów przedmiotowych. Są to następujący uczniowie: Kamila Hereta – klasa II b, Michał Biały, Filip Zięba, Dominika Pikuzińska i Kacper Trześniowski – uczniowie klasy III b oraz Karolina Madyńska, Emilia Parol i Hanna Pitura – uczennice z klasy III a – Konkurs Polonistyczny. Konkurs OrtograficznyWeronika Walczak, uczennica klasy II b. Konkurs matematycznyMarta Kołcon, Kinga Głuchowska i Karolina Madyńska – uczennice klasy III a. Konkurs fizycznyTomasz Olko i Kacper Zaleski – uczniowie z klasy II a. Konkurs chemicznyMichał Biały, uczeń klasy III b. Konkurs BiologicznyWeronika Walczak. Wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów do konkursów dziękujemy i gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów.