24 października 2017 13:16 | Aktualności

Paintball w Szewni Dolnej

17 października br. w Szewni Dolnej, rozegrana została paintballowa bitwa. Na polu walki spotkały się dwie drużyny. Jedną  drużynę stanowili uczniowie klas VII wraz z opiekunami p. Brzozowskim i p. Hadło, druga drużyna to uczniowie klasy II i III. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta w 14-osobowych grupach, zmierzyli się w realnej walce na „kolorowe kulki". Pomiędzy oponami, bunkrami, krzakami, w wysokiej trawie, biegając, skradając się, czołgając i chowając za przeszkodami, w różnych scenariuszach, toczyła się zacięta walka. Kulki świstały nad głowami i rozbryzgiwały się, zostawiając kolorowe ślady. Dziewczyny w tej zabawie nie ustępowały chłopcom, niejednokrotnie wygrywając scenariusze gier. Na polu bitwy to współpraca, inteligencja i pomysłowość walczących, decydowały o zwycięstwie. Paintball okazał się super zabawą w drużynowej rywalizacji. Nie było wygranych i przegranych. Była natomiast dobra zabawa, humor i pozytywne emocje. Do następnego razu.

Krzysztof Hadło