02 czerwca 2017 19:04 | Aktualności

EDUKACJA PRZEZ SZACHY

Dnia 30.05 .2017r. uczniowie kl. II-III zajęli III miejsce w Mistrzostwach Miasta Zamość kl. I-III Szkół Podstawowych na rok 2017r. w ramach projektu - EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE zorganizowanych w Szkole Podstawowej nr 6 w Zamościu. Naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów: z kl. IIa Fabian Niańko, Kacper Pokorzyński, Gabriela Szozda, Agata Toczyńska, z kl. III a Miłosz Duda, Mikołaj Dominik, Jerzy Hoim, Antoni Zawiślak oraz z kl. IIIb Michał Lizak, Michał Madej, Filip Szewczuk, Maja Szykuła. Wszyscy zawodnicy grali w turnieju indywidualnym w swojej kategorii. W kategorii kl. II dziewczynek II miejsce zajęła Agata Toczyńska, V miejsce-Gabriela Szozda, w kategorii kl. II chłopców II miejsce-Kacper Pokorzyński, w kategorii kl. III chłopców-III miejsce-Miłosz Doda.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!