25 maja 2017 11:50 | Aktualności

Mały Konkurs Recytatorski

Dnia 10 maja 2017r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńska w Zamościu odbył się etap powiatowy XXXVI Małego Konkursu Recytatorskiego. Do eliminacji zgłosiło się79 wykonawców z 14 placówek. Jury wytypowało 4 laureatów, w tym 2 uczniów z kl. I-III oraz 2 uczniów z klas IV-VI. Naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów. Z klasy I : Jan Balawander, Vanessa Korczyńska, Amalia Stroczyńska, z kl. II a : Szymon Bożek, Lena Makowska, Agata Toczyńska, z kl. II b : Anna Bojar, Wiktor Galardziak, Natalia Kowalczyk, Maja Rozsypał, Karolina Warcaba, Milena Władek. Do konkursu uczniów przygotowały wychowawczynie p. Ewa Szamik, p. Anna Czuba-Brzozowska, p. Monika Sowa. Dziękujemy młodym wykonawcom za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów. Film z eliminacji można obejrzeć na stronie internetowej MDK-u w Zamościu.