Aktualności

12 maja 2017 13:33 | Aktualności

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Bośni i Hercegowiny

Bardzo serdecznie zapraszamy rodziców i uczniów na pielgrzymkę

Koszt tylko 1300 zł + 25 euro

MEDJUGORIE – VEPRIC – MOSTAR – WODOSPADY KRAVICA

DUBROWNIK – SARAJEWO – MARIA BISTRICA

Termin: 20-26 lipca 2017 roku

Koszt tylko: 1300 zł + 25 euro (zaliczka do 31 maja 2017 roku: 500 zł)

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny: ks. Robert Strus - 506086058. 

Jest możliwość wystawienia faktury VAT do funduszu socjalnego. 

 

Dzień 1. Godz. 4.00 wyjazd grupy z Zamościa – przejazd przez terytorium Polski, Słowacji, Węgier i Chorwacji nocleg tranzytowy w Bośni. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 2. Po śniadaniu wyjazd do Medjugorie z postojem na zwiedzanie Sarajewa, stolicy Bośni i Hercegowiny – jedynej stolicy europejskiej ze starówką w stylu orientalnym. Dalszy przejazd do Medjugorie. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja możliwość uczestnictwa w międzynarodowym nabożeństwie w Medjugorie /w zależności od czasu przyjazdu/, czas wolny, nocleg.

 

Dzień 3. Śniadanie, całodzienny pobyt w Medjugorie – Msza Święta, wejście na Górę Objawień w Podbrdo, Msza święta w języku polskim, czas wolny. Obiadokolacja, uczestnictwo w międzynarodowym nabożeństwie różańcowym i nocleg. Dla chętnych wycieczka fakultatywna: całodzienny rej statkiem po Adriatyku /Msza święta na statku, postój na jednej z wysp, czas wolny na kąpiel i opalanie, dodatkowy posiłek w postaci lokalnego przysmaku grillowanej ryby + napoje w trakcie całego rejsu/ - koszt 35 euro.

 

Dzień 4. Śniadanie, modlitwa w sanktuarium. Przejazd do Mostaru stolicy Hercegowiny – stare muzułmańskie miasto z przepiękna starówką oraz słynnym mostem przerzuconym nad rzeką Neretwą, dziś jest nieformalnie podzielone na część chorwacką i muzułmańską. Pobyt na wodospadami Kravica – odpoczynek. Powrót do Medjugorie, czas wolny – możliwość uczestnictwa w międzynarodowym nabożeństwie różańcowym, obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 5. Śniadanie. Przejazd do Dubrownika – „Perły Adriatyku” – malowniczo położnego miasta, o wspaniałym klimacie, pełnego zabytków i niezwykłych uliczek. Powrót do Medjugorie, uczestnictwo w międzynarodowym nabożeństwie różańcowym, obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 6. Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu w Medjugorie, wyjazd w drogę powrotną do Maria Bistrica z przerwą na modlitwę i zwiedzanie sanktuarium w Vepric (chorwackie Lourdes – Msza św. w grocie) dalszy przejazd do Maria Bistrica. Zakwaterowanie w okolicach Zagrzebia, obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień 7. Śniadanie, wykwaterowanie dalszy przejazd do Maria Bistrica (chorwacka Częstochowa) – Msza święta, czas wolny powrót do miejsca odjazdu godzinach nocnych.

 

Cena zawiera: 6 noclegów w pokojach 2/3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i klimatyzacją (w Medjugorie) 6 śniadań serwowanych w formie bufetu, 6 obiadokolacji ubezpieczenie NNW i KL, opiekę pilota na całej trasie pielgrzymki.

Cena nie zawiera: biletów wstępu do Domu Tureckiego + kawa podawana na sposób turecki i meczetu w Mostarze, parkingu w Dubrowniku i opłat drogowych 25 euro. Wycieczka fakultatywna całodzienny rejs statkiem 35 euro.

 

 

Przeczytano: 287 razy. Wydrukuj|Do góry