04 maja 2017 13:26 | Aktualności

Konkurs rysunkowy „Jak wyobrażam sobie pracę radcy prawnego?”

Uczniowie klasy 3b szkoły podstawowej wzięli udział w konkursie rysunkowym skierowanym do uczniów klas I-III „Jak wyobrażam sobie pracę radcy prawnego?”. Organizatorem konkursu była Fundacja Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie - Znam Prawo. Konkurs był organizowany po raz pierwszy i został skierowany do wszystkich szkół w naszym województwie. W naszej szkole również znaleźli się chętni i utalentowani uczniowie szkoły podstawowej m.in.: Maciej Bartecki, Julia Lichota, Michał Lizak, Weronika Majdan, Maja Szykuła oraz Oliwia Tchórz. Pamiątkowe dyplomy wręczyła uroczyście pani wicedyrektor Ewa Muzyka.

Najciekawsze prace zostały opublikowane na stronie fundacji. Znalazły się tam wszystkie prace naszych uczniów. Zachęcamy do odwiedzenia tej strony: