12 kwietnia 2017 07:56 | Aktualności

"Jaś i Małgosia" dla dzieci

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły obejrzeli spektakl teatralny będący sceniczną adaptacją jednej z baśni Braci Grimm pt. „Jaś i Małgosia”. Sztuka przygotowana przez Narodowy Teatr Edukacji im. A. Mickiewicza z Wrocławia została wystawiona w dniu 3 kwietnia w Zamojskim Domu Kultury. Spotkanie z głównymi bohaterami ponadczasowej baśni stanowiła cenny drogowskaz na drodze edukacji każdego ucznia. Czytelna i pouczająca treść wprowadziła najmłodszych widzów w magiczny urok opowieści. Dynamiczna akcja, gra świateł, para wodna, wspaniała muzyka i choreografia, wesołe i pouczające piosenki oraz świetna gra aktorów sprawiały, że dzieci żywo reagowały na wydarzenia dziejące się na scenie. Podpowiadały aktorom, jak  mogłyby pomóc w kłopotach i tarapatach, w których się znaleźli. Spektakl podobał się wszystkim dzieciom.