14 marca 2017 15:39 | Aktualności

Nagroda Sekretarza Krajowego Komisji Episkopatu Polski ds. Misji dla naszej szkoły

Nasza szkoła otrzymała Nagrodę Sekretarza Krajowego Komisji Episkopatu Polski ds. Misji ks. Kazimierza Szymczychy  w ogólnopolskim konkursie literacko-plastycznym „Dzieci piszą listy do chorych” organizowanym przez Fundację Polską Raoula Follereau oraz Uniwersytet Otwarty UKSW.

Wzięli w nim udział uczniowie z klasy IV pod opieką swojej wychowawczyni. Wykonali  kartki i napisali listy do chorych dzieci, które zostały wręczone małym pacjentom Szpitala Dziecięcego im. Prof. Bogdanowicza w Warszawie z okazji Światowego Dnia Chorego. Organizatorzy wyrazili zadowolenie z powodu pięknie wykonanych prac i wrażliwości dzieci, rodziców i nauczycieli zaangażowanych w akcję.  Podkreślili, że główną i największą nagrodą jest radość i wdzięczność dzieci ze szpitala im. prof. Bogdanowicza w Warszawie.

Małgorzata Ostapińska-Wędzina