Aktualności

02 marca 2017 18:41 | Aktualności

TRRZECIE MIEJSCE NASZYCH CHŁOPAKÓW W PIŁCE RĘCZNEJ

21 lutego br. w gimnazjum nr 5 w Zamościu odbyły się zmagania chłopców w piłce ręcznej. Tym razem w turnieju wzięło udział 6 zespołów. Organizator przeprowadził losowanie, po którym wyłoniono dwie grupy kwalifikacyjne. Do grupy „A” trafiły Gimnazjum nr 4, Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 5 a do grupy „B” – Gimnazjum Katolickie, Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum nr 6. W poszczególnych grupach padły następujące wyniki:

 

Grupa „A”

Gimnazjum nr 4 – Gimnazjum nr 2 8 : 5

Gimnazjum nr 2 – Gimnazjum nr 5 2 : 18

Gimnazjum nr 4 – Gimnazjum nr 5 4 : 17

Grupa „B”

Gimnazjum Katolickie – Gimnazjum nr 3 8 : 3

Gimnazjum nr 3 – Gimnazjum nr 6 1 : 23

Gimnazjum Katolickie – Gimnazjum nr 6 4 : 19

 

Rywalizację w grupie „A” wygrała drużyna z Gimnazjum nr 5 (4 punkty) przed Gimnazjum nr 4 (2 punkty) i Gimnazjum nr 2 (0 punktów). W grupie „B” najlepsi byli chłopcy z Gimnazjum nr 6 (4 punkty). Kolejne miejsca w tej grupie zajęły drużyny z Gimnazjum Katolickiego (2 punkty) i Gimnazjum nr 3 (0 punktów).

Zwycięzcy obydwu grup spotkali się w meczu finałowym, w którym Gimnazjum nr 6 pokonało Gimnazjum nr 5 10 : 7.  W meczu o 3 miejsce Gimnazjum Katolickie pokonało 3:0 Gimnazjum nr 4

Naszą szkołę reprezentowali:

Patryk Churzępa, Mateusz Krzemiński, Krystian Lekan, Jakub Makuch, Paweł Marczuk, Krzysztof Piotrowski, Sebastian Siewień, Karol Stachurski, Maksymilian Stopa i Kacper Szykuła. Opiekunem zespołu był Krzysztof Hadło.

Drużyna chłopców, która zwyciężyła w zawodach, z rąk Prezesa MSZS w Zamościu – Jerzego Prokopa – otrzymała puchar. Wszystkie pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział w zawodach.

Przeczytano: 487 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: