Zajęcia dodatkowe 2017/18

Zajęcia dodatkowe

w Katolickiej Szkole Podstawowej

rok szkolny 2017/2018

 

dzień tygodnia

godzina lekcyjna

klasa

rodzaj zajęć

nr sali

nauczyciel prowadzący zajęcia

Poniedziałek

 

7:20-8:00

 

III a GIM

III b GIM

Zajęcia przygotowujące  do egzaminu gimnazjalnego z matematyki

17

Dorota Łyś

6

III b SP

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

 

8

Katarzyna Miller

7

 

III b GIM

Zajęcia przygotowujące  do egzaminu gimnazjalnego z j. polskiego

 

13

Monika Zawiślak

7

III a GIM

Zajęcia przygotowujące  do egzaminu gimnazjalnego z j. polskiego

 

18

Edyta Jóźkiewicz

8

 

   III a,  III b

Kółko

Zajęcia rozwijające kompetencje językowe

     12

Elżbieta Michałkiewicz

 

 

18:15-19:30

 

III a GIM

Zajęcia

relaksacyjno-sportowe

Pływalnia

Małgorzata Adamowicz

Wtorek

7:20-8:00

III a GIM

 

Zajęcia przygotowujące  do egzaminu gimnazjalnego z historii

 

17

Waldemar Wolanin

7:20-8:00

 

II a, II b,

VII a, VII b

Koło matematyczne

 

17

Dorota Łyś

6

SP

 

Zajęcia plastyczne

4

Ewa Wolanin

6

SP

 

Zajęcia teatralne

11

Małgorzata Ostapińska- Wędzina

6

III b SP

Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne

12

Katarzyna Miller

Środa

6

 

V, VI

Zajęcia dla uczniów rozpoczynających naukę j. niemieckiego

11

Małgorzata Kułakowska

7

 

III GIM

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z j. angielskiego

3

Marcin Brzozowski

8

IV-VII

Zajęcia socjo-terapeutyczne

13

Flak A.

8

III a, III b GIM

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z fizyki

17

Marta Szykuła

8

 

II a, II b GIM

Zajęcia przygotowujące do  konkursów

4

Marcin Brzozowski

7

 

 

Zajęcia informatyczne

       8

Karol Kołcon

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7:20-8:00

III b GIM

Zajęcia przygotowujące  do egzaminu gimnazjalnego z historii

17

Waldemar Wolanin

6

 

GIM

Zajęcia biologiczne

 

 

13

 

Katarzyna Jeleń

7

SP i GIM

Zajęcia plastyczne

       3

Ewa Wolanin

7

IV-VI

„,Z matematyką na ty”- zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne

      4

Agnieszka Ostasz

8

 

IV-VII SP, II-III GIM

Zajęcia rozwijające uzdolnienia muzyczne

      9

Justyna Oleksińska

Piątek

8

 

II b GIM

Zajecia rozwijające kompetencje z  języka niemieckiego

            12

Elżbieta Michałkiewicz

6

 

III a

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z geografii

            12

Magdalena Pazur

7

 

 

IV a, IV b, V SP

Zajęcia rozwijające zdolności z j. niemieckiego

3

Małgorzata Kułakowska

7

 

III a, III b

Zajęcia rozwijające zainteresowania historyczne

13

Waldemar Wolanin

14:30-16:00

GIM

SKS Piłka nożna

 

Sg

Krzysztof Hadło