Zajęcia dodatkowe 2016/17

Zajęcia dodatkowe

w Katolickiej Szkole Podstawowej

rok szkolny 2016/2017

 

dzień tygodnia

godzina

klasa

rodzaj zajęć

nauczyciel

i nr sali

Poniedziałek

13.40-14.40

 

VI b

,,Ortograffiti”

M. Ostapińska-Wędzina

 

                             s.9

Wtorek

12.45-13.45

 

III b

Trening koncentracji uwagi

M. Dyrda                             s.4

 13.40-14.40

 

V,  VI a

,,Ortograffiti”

M.Zawiślak                               s.7

14.30-15.15

IV-VI

 

Zespół wokalny ,,Scholka”

ks. Marek Mazurek

(kościół)

Środa

 

 

 

12.45-13.30

 

IV

 

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia teatralne

M. Ostapińska- Wędzina

                             s.4

12.45-13.30

 

III b

Zajęcia rozwijające uzdolnienia literacko-plastyczne

,,Kamishibai”

J. Misztal

 

                              s.5

13.40-14.25

 

IV-VI

Zajęcia

rozwijające uzdolnienia manualne

,,Papierowa wiklina i nie tylko”

A.Flak, M. Dyrda

 

 

                      s.12

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.40-14.25

 

IV-VI

Zajęcia doskonalące język programowania

 

 

Karol Kołcon

                               s.8

13.40-14.25

 

IV-VI

Zajęcia

rozwijające uzdolnienia muzyczne

(zespół wokalny)

J. Oleksińska

 

                      s.11

Piątek

11.50- 12.35

III b

Zajęcia rozwijające uzdolnienia wielorakie

Joanna Misztal

 

                           s.5

13.40-14.25

 

IV-VI

Zajęcia rozwijające uzdolnienia językowe

M. Kułakowska

 

                              s.3

 

Zajęcia dodatkowe

w Katolickim Gimnazjum

rok szkolny 2016/2017

 

dzień tygodnia

godzina

klasa

rodzaj zajęć

Nauczyciel

i nr sali

poniedziałek

12.45-13.30

 

 

 

I b

 

 

Zajęcia rozwijające kompetencje językowe

(j. angielski)

A. Flak

 

 

 

                             s.3

 

13.40-14.25

 

I a, II a, II b

Koło matematyczne

D. Łyś

                            s. 12

13.40-14.40

I b, II b

,,Ortograffiti”

M. Zawiślak

                                s.8

14.30-15.15

III a, III b

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

(chemia)

A. Ostasz

                              s.17

17.00-18.15

I a

Zajęcia rekreacyjno- sportowe

(pływanie)

M. Adamowicz

Kryta pływalnia

18.15-19.30

II a

Zajęcia rekreacyjno- sportowe

(pływanie)

M. Adamowicz

Kryta pływalnia

wtorek

7.15-8.00

III a, III b

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

(matematyka)

D. Łyś

                             s.17

14.30-15.15

II b

 

III a, III b

 

 

Koło fizyczne

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

(fizyka)

M. Szykuła

 

( zajęcia odbywają się co dwa tygodnie)

 

                              s.13

14.30-15.15

III a

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

(biologia)

E. Gburek

 

                              s.17

14.30-15.15

III b

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

(historia)

W. Wolanin

 

                              s.11

14.30-15.15

I a, I b

 

Zespół wokalny ,,Scholka”

ks. Marek Mazurek

kościół

 

 

 

 

 

 

środa

 

 

 

 

12.45-13.45

 

I a

,,Ortograffiti”

M. Dyrda

                               s.9

13.40-14.25

 

III a

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

( historia)

W. Wolanin

                              s.17

14.30-15.15

III a, III b

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

( j. polski )

E. Jóźkiewicz

                              s.17

czwartek

7.15-8.00

III a, III b

,,Ortograffiti”

E. Jóźkiewicz

                              s.17

12.45-13.30

 

I a, I b

 

Zajęcia rozwijające kompetencje językowe

( j. niemiecki)

E. Michałkiewicz

                             s.12

12.45-13.30

 

I a, I b

 

Zajęcia rozwijające kompetencje językowe

( j. angielski)

M. Brzozowski

                              s.13

13.40-14.25

 

II b

Zajęcia rozwijające uzdolnienia chemiczne

(doświadczenia i pokazy chemiczne)

A. Ostasz

                             s.17

13.40-14.25

 

III b

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

(j.angielski)

M. Brzozowski

                             s.12

13.40-14.25

II a, II b

Koło biologiczne

E. Gburek

                              s.13

13.40-14.25

 

I-III

Zajęcia

rozwijające uzdolnienia muzyczne

( zespół wokalny)

J. Oleksińska

                      s.11

15.00-16.30

I a, II a

Gry zespołowe

( piłka siatkowa)

M. Adamowicz

sala gimnastyczna

piątek

12.45-13.30

 

II a

Zajęcia realizujące projekt współpracy międzynarodowej

E. Michałkiewicz

                         s.18

12.45-13.45

 

II a

,,Ortograffiti”

M. Dyrda

                            s.11

 

13.40-14.25

 

 

III a

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

(j.angielski)

A. Flak

                              s.17