Rok szkolny 2006/2007

Rok szkolny 2006/07

Bartosz Wróbel
Złoty medal okręgowej gimnazjady w pływaniu

Szymon Zasuwa
Finalista VII Międzyszkolnego Konkursu Kulturoznawczego "Źródła kultury europejskiej - Biblia i mitologia grecka"

Mikołaj Płachta
Finalista III Regionalnego konkursu informatyczngo @lgorytm


Weronika Sikora
I nagroda w Konkursie Recytatorskim i Piosenki Religijnej "Moja wiara, moja miłość" w kategorii gimnazjum


Monika Szamik
I nagroda w Konkursie Recytatorskim i Piosenki Religijnej "Moja wiara, moja miłość" w kategorii szkół podstawowych

Karol Wiśniewski
Finalista konkursu matematycznego ZAGIMAK

Michał Kolano
Laureat II Konkursu Literackiego i Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego

Magdalena Małysz
Finalistka III etapu konkursu matematycznego
Opiekun: Dorota Łyś


Małgorzata Kolasa
Laureat III etapu konkursu krasomówczego
Opiekun: Edyta Jóźkiewicz


Małgorzata Kolasa
Laureat III etapu XV konkursu historycznego Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
Opiekun: Waldemar Wolanin


Damian Soboń, Wojciech Kuśmirczak, Damian Pieńkosz, Mateusz Mosek
Uczestnicy półfinału drużynowego konkursuinformatycznego DialnetMasters
Opiekun: Karol Kołcon

Klaudia Misa, Agata Wojtas, Adam Kamieniecki kl V
II miejsce w konkursie wiedzy prewencyjnej "Jestem Bezpieczny" zorganizowanym przez Komendę Miejską Policji w Zamościu..
Opiekun: Ewa Szamik


Adrian Stański - klasa III
I miejsce i tytuł Mistrza Warcabów w kategorii chłopców w VIII Międzyszkolnym Turnieju Warcabowym dla uczniów klas III zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 im. H. Sienkiewicza w Zamościu.
Opiekun: Ewa Szamik


Dominika Budzińska - klasa III
Finalistka VIII Międzyszkolnego Turnieju Warcabowego dla uczniów klas III w kategorii dziewcząt.
Opiekun: Ewa Szamik

Mateusz Muszyński - klasa V
Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Moje Boże Narodzenie"
Opiekun: Małgorzata Czuj


Klaudia Misa kl. V
Nagroda specjalna przyznana przez Księży Biskupów Diecezji Zamojsko -Lubaczowskiej za pracę plastyczną Święta Gianna Beretta Molla przygotowaną w ramach XV Konkursu Plastycznego i Poetyckiego Otoczmy troską życie
Opiekun: Ewa Szamik


Julia Źwiernik kl. IV, Wiktoria Różaniecka kl. II
Nagrody specjalne przyznane przez Katolickie Stowarzyszenie Inteligencji za prace plastyczne przygotowane w ramach XV Konkursu Plastycznego i Poetyckiego "Otoczmy troską życie"
Opiekun: Ewa Szamik

Mateusz Kukułowicz, Magdalena Lizut, Hanna Pitura kl. I, Paulina Malczewska, Wiktoria Różaniecka kl. II, Ernest Partyka kl. III, Julia Źwiernik kl. IV, Klaudia Misa kl. V
Nagrody i wyróżnienia organizatorów XV Konkursu Plastycznego i Poetyckiego Otoczmy troską życie
Opiekun: Ewa Szamik