K. Hadło

Fakultety sportowe (gry zespołowe)

Środa  14.30-16.30

Klasa III b

  1. Barczuk Jakub
  2. Biały Michał Stefan
  3. Biernacki Michał
  4. Dobrowolska Iga       
  5. Flis Marcelina
  6. Gierszon Weronika
  7. Hoim Wiktor Józef
  8. Kryk Kamila
  9. Nowiński Mateusz
  10. Pasieczny Kacper Daniel
  11. Siedlecka Daria Zuzanna
  12. Stroczyńska Arleta
  13. Wiatrzyk Kacper Dariusz
  14. Wolf Mateusz
  15. Wolf Weronika Wiktoria
  16. Zięba Filip

 

Fakultety sportowe (gry zespołowe)

Piątek 14.30-16.30

Klasa II b

  1. Adamska Malwina Maria       
  2. Bartoszczyk Julia
  3. Buczak Milena
  4. Doda Dominik
  5. Hereta Kamila
  6. Jędruszko Maja
  7. Kucyk Aleksandra
  8. Łoza Agnieszka
  9. Maroszek Julia
  10. Pikuzińska Małgorzata Joanna
  11. Pliżga Wiktoria Natalia
  12. Popek Mateusz Piotr
  13. Roczniak Natalia Weronika
  14. Rysak Jakub
  15. Siek Mateusz
  16. Szeliga Dominika Natalia
  17. Witkowski Oliwier
  18. Wojtas Kinga
  19. Zygmunt Dominika

Klasa II a

  1. Załoga Wiktoria
  2. Knysz Agata

Klasa III a

  1. Szaruga Anna

Klasa III b

  1. Trześniowski Kacper
  2. Macikiewicz Patryk
  3. Pikuźińska Dominika

 

  M.  Adamowicz

Fakultety sportowe (piłka siatkowa)

 Poniedziałek 14.30-16.00 

Klasa  II a          

1. Bednarski Mateusz

2. Cielica Agata

3. Jankowska Paulina

4. Sobczuk Jakub

5. Tomaszczuk Wiktoria

6. Witkowska Julia

7. Witkowski Hubert

8. Wnuk Jakub

 

Klasa III a

9. Bojanek Wiktoria

10. Głuchowska Kinga

11. Kołcon Marta

12. Kowalczuk Jakub

13. Kukułowicz Mateusz

14. Madyńska Karolina

15. Matwiej Arkadiusz

16. Palak Marek

17. Palikot Julia

18. Palikot Wiktoria

19. Parol Emilia

20. Rymarz Jakub

21. Seregiet Natalia

22. Złomańczuk Jan

 

Klasa II b

23. Walczak Weronika

24. Świst Martyna

25. Wróbel Wiktoria

26.  Bojar Dorota

 

Fakultety sportowe (pływanie)

Poniedziałek   17.00-18.00 ( w wodzie)   

Klasa II a

1. Bosiak Wiktoria

2. Harczuk Nikodem

3. Hoft Sandra

4. Korkosz Izabela

5. Kozłowski Krystian

6. Łapiński Sebastian

7. Marchwiany Michał

8. Mulawa Oliwier

9. Przegon Jan

10. Zaleski Kacper

11. Olko Tomasz

12. Branecka Aleksandra

 

Pływanie (zajęcia dodatkowe)  

Poniedziałek  18.15-19.15 ( w wodzie) 

III a

1. Chomiak Wiktoria  - fakultety

2. Lisiuk Magdalena - fakultety

3. Lizut Magdalena  -fakultety

4. Sokołowski Marcin - fakultety

5. Stępniak Weronika  -fakultety

6. Pitura Hanna - fakultety