Rok szkolny 2012/2013

 

Mistrzostwa Miasta w pływaniu SZS:  Joanna Rozmus – II miejsce awans do rejonu; nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Adamowicz

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Clickonmaniac: Laureat – Karen Dobrowolska, Finaliści –  Magdalena Szamik, Robert Kuraszkiewicz; nauczyciel przygotowujący: Aleksandra Flak

Konkurs Wiedzy o Australii i Nowej Zelandii (konkurs drużynowy): III miejsce – Robert Kuraszkiewicz, Iga Płachta, Anna Michałkiewicz; nauczyciel przygotowujący: Aleksandra Flak

Powiatowy konkurs fotograficzny Mała ojczyzna-ludzie i miejsca: I miejsce – Anna Michałkiewicz: nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Michałkiewicz

Wojewódzki konkurs fotograficzny Kocie sprawy: Nagroda główna – Katarzyna Juszczak; nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Michałkiewicz

Międzyszkolny konkurs z języka niemieckiego Deutschkenner:  III miejsce – Katarzyna Juszczak, Adam Kamieniecki, Patrycja Wołk; nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Michałkiewicz     

Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej: I miejsce –  Iga Płachta; nauczyciel przygotowujący:  Elżbieta Michałkiewicz                 

Konkurs plastyczny Kościół naszym domem: Nagrody: W. Walczak, G. Celińska, A. Trusiuk, M. Teterycz, A. Wójtowicz; Wyróżnienia: K. Wojtas, S. Łapiński, A. Branecka, G. Bednarz, A. Kudełko; nauczyciel przygotowujący: Ewa Szamik

Konkurs krajoznawczy Nasze miasto i region:  I miejsce – W. Walczak, Nagroda – D. Wróblewski, wyróżnienie – M. Teterycz; nauczyciel przygotowujący: Ewa Szamik

Konkurs poetycki Cudowne Boże Narodzenie: Nagroda – W. Walczak, Wyróżnienia – A. Branecka, M. Buczak; nauczyciel przygotowujący: Ewa Szamik

Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych LOGINUS 5: Finalistka – W. Walczak; nauczyciel przygotowujący: Ewa Szamik

Konkurs ortograficzny Mały Mistrz Ortografii: IV miejsce – W. Walczak, M. Buczak, K. Wojtas, W. Bosiak; nauczyciel przygotowujący: Ewa Szamik

Turniej warcabowy dla Uczniów Klas III: II miejsce – A. Branecka; nauczyciel przygotowujący: Ewa Szamik

Bieg Nadziei: II miejsce w kategorii gimnazjum – Magdalena Szamik, Krzysztof Maroszek, Robert Kuraszkiewicz; nauczyciel przygotowujący: Krzysztof Hadło

Biegi uliczne z okazji Odzyskania Niepodległości: Kategoria 600 m dziewcząt rocznik 2002 i młodsze – I miejsce: Arleta Stroczyńska; Kategoria 1000 m chłopców rocznik 1999 II miejsce: Michał Jachtoma; Klasyfikacja drużynowa – II miejsce dla naszego gimnazjum; nauczyciel przygotowujący: Krzysztof Hadło

Turniej szachowy: III miejsce – drużyna: Oliwia Radomska, Maciej Radomski, Arkadiusz Rozmus; nauczyciel przygotowujący: Krzysztof Hadło

Turniej sportowo-rekreacyjny:  W kategorii klas IV: III miejsce – drużyna w składzie:  Pitura Hanna, Wołk Karolina, Parol Emilia, Kołcon Marta, Stroczyńska Arleta, Lisiuk Magdalena, Pasieczny Kacper, Nociński Mateusz, Hoim Wiktor, Rymarz Jakub;  W kategorii klas V: III miejsce – drużyna w składzie: Kolano Klaudia, Krutina Karolina, Malczewska Paulina, Dobrowolska Karen, Iwanicka Maria, Szymala Adrian, Mańkut Szymon, Stopa Maksymilian,  Lekan Krystian, Kapka Jakub; W kategorii klas VI: II miejsce – drużyna w składzie: Markiewicz Anna, Plisikiewicz Monika, Pitura Natalia, Hałas Weronika, Koczwara Julia,  Radliński Kacper, Ostapiński Michał, Szuper Kasjan, Misa Michał, Maroszek Grzegorz; nauczyciel przygotowujący: Krzysztof Hadło

Kuratoryjny konkurs polonistyczny: Katarzyna Juszczak zakwalifikowała się do etapu powiatowego; nauczyciel przygotowujący: nauczyciel przygotowujący: Edyta Jóźkiewicz

Kuratoryjny konkurs krasomówczy: uczniowie: Katarzyna Juszczak, Anna Michałkiewicz, Arkadiusz Rozmus, Iga Płachta zakwalifikowali się do etapu powiatowego; nauczyciel przygotowujący: Edyta Jóźkiewicz

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny (Organizator: Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie): Laureci: Walczak Weronika, Wojtas Kinga; nauczyciel przygotowujący: Krystyna Wojtak

Ogólnopolski Konkurs ZUCH (Organizator: Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie): Laureaci: Walczak Weronika, Redka Zuzanna; nauczyciel przygotowujący: Krystyna Wojtak

Przegląd taneczny Inscenizacje (Organizator:MDK Zamość): Wyróżnienie: klasa II A SP; nauczyciel przygotowujący: Krystyna Wojtak        

Regionalny konkurs informatyczny @lgorytm: Lautreat – Arkadiusz Rozmus; nauczyciel przygotowujący: Karol Kołcon 

Regionalny konkurs matematyczny Szpak: Finalistka: Kinga Głuchowska; nauczyciel przygotowujący: Karol Kołcon 

Zamojska Drużynowa Olimpiada Informatyczka: III miejsce – drużyna w składzie: Adrian Stański, Marcin Dudek, Michał Szewczuk, Kasjan Szuper; nauczyciel przygotowujący: Karol Kołcon 

Konkurs geograficzny Przez Polskę i Europę: I miejsce – Iga Płachta, III miejsce – Mateusz Pysiewicz; nauczyciel przygotowujący: Magdalena Pazur

Kuratoryjny konkurs z historii dla gimnazjum: Krzysztof Łoza zakwalifikował się do etapu rejonowego; nauczyciel przygotowujący: Waldemar Wolanin

Kuratoryjny konkurs z historii dla SP: Kacper Radliński zakwalifikował się do etapu rejonowego; nauczyciel przygotowujący: Waldemar Wolanin

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego (organizowany przez kuratorium): Krzysztof Łoza, Dawid Wojda, Robert Kuraszkiewicz zakwalifikowali się do etapu rejonowego; nauczyciel przygotowujący: Waldemar Wolanin

Historia mojej małej ojczyzny. Wspomnienia o żołnierzach SZP – ZWZ – AK Inspektoratu Zamość oraz ich powojenne losy: III miejsce – Krzysztof Łoza, Wyróżnienie: Agata Kwika; nauczyciel przygotowujący: Waldemar Wolanin

Konkurs Mam wybór: Laureat: Kinga Makowska, Wyróżnienie: Iza Nowakowska, Nagroda  pozaregulaminowa: Anna Michałkiewicz; nauczyciel przygotowujący: Ewa Wolanin

Konkurs Bezpieczni na drodze: Laureaci: Monika Muszyńska, Klaudia Kolano, Arleta Stroczyńska; nauczyciel przygotowujący: Ewa Wolanin

Międzyszkolny konkursie z języka niemieckiego Deutschkenner: III miejsce: Katarzyna Juszczak, Adam Kamieniecki i Patrycja Wołk; nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Michałkiewicz

XXXVII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież zapobiega pożarom

Eliminacje powiatowe: I miejsce – Iga Płachta; nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Michałkiewicz

Powiatowy Konkurs Fotograficzny Mała ojczyzna-ludzie i miejsca: I miejsce – Anna Michalkiewicz; nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Michałkiewicz

IV Wojewódzki Konkurs Fotograficzny Kocie sprawy: Nagroda: Katarzyna Juszczak; ; nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Michałkiewicz

Wojewódzki Konkurs Literackiego O koronę świętej Jadwigi zorganizowany przez Katolicką Szkołę Podstawową im. św. Jadwigi Królowej w Lublinie: III miejsce (tytuł laureata) – Adrian Węgrzynowski, Wyróżnienie: Weroniki Gierszon z kl. IV; nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Ostapińska-Wędzina

XII Wojewódzki Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży Zawsze niech będzie...: II miejsce – Wiktoria Tymosz; nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Ostapińska-Wędzina

V Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny Z ortografią na co dzień: Finalistka – Wiktoria Tymosz; nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Ostapińska-Wędzina

Regionalny Konkurs Matematyczny ZAGIMAK 2012-13: Laureat – Iga Płachta, Finalista – Karolina Gmiterek; nauczyciel przygotowujący: Dorota Łyś

XX Diecezjalny Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła: Laureaci – Brożek Wojciech, Kwika Agata, Kuraszkiewicz Robert; Finalistka – Szamik Magdalena; nauczyciel przygotowujący: Ks. Sylwester Zwolak