Nagrody dla naszych uczniów w konkursie plastycznym Odmawiam zorganizowanym przez Książnicę Zamojską: Anna Michałkiewicz, klasa II Gim. – nagroda, Aleksandra Molska, klasa II Gim. – wyróżnienie

Konkurs plastyczny Leśni mieszkańcy ZOO – etap wojewódzki – wyróżnienie Julia Bartoszczyk, klasa II SP (rok szkolny 2011/12).

VI Międzyszkolny Konkurs Poetycki Cudowne Boże Narodzenie – międzyszkolny – nagrody: Mazur Maksymilian, Wiktor Wachowicz (rok szkolny 2011/12).

Konkurs Poezji Anglojęzycznej World is a stage – międzyszkolny – III miejsce: Monika Szamik.

Kuratoryjny Konkurs polonistyczny – etap powiatowy – Monika Szamik, kl. III, Maja Maciejewska, kl. III. (rok szkolny 2011/12).

Kuratoryjny Konkurs krasomówczy – etap powiatowy – Maja Maciejewska, kl. III (rok szkolny 2011/12).

Kuratoryjny Kuratoryjny Konkurs matematyczny – etap powiatowy – Michał Kapuśniak – kl. III (rok szkolny 2011/12).

Kuratoryjny Konkurs chemiczny– etap powiatowy – Michał Kapuśniak – kl. III (rok szkolny 2011/12).

Klaudia Kolano uczennica klasy IV otrzymała tytuł Laureata w XII Wojewódzkich Spotkaniach  z  Kolędą  i  Pastorałką. Konkurs  odbył  się  10  stycznia

w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu. Klaudii akompaniował Arkadiusz Rozmus (rok szkolny 2011/12).

Drużyna ze szkoły podstawowej w składzie: Sebastian Juszczak. Karol Szeliga, Michał Luterek, Mateusz Marek pod opieką Pana Krzysztofa Hadło zajęła I miejsce w Miejskich Igrzyskach w tenisie stołowym chłopców starszych. Bardzo dobrze spisała się również nasza drużyna z gimnazjum (Damian Juszczak, Krzysztof Maroszek, Michał Luterek, Karol Szelega, opiekun Pan Krzysztof Hadło), która wskoczyła na podium na miejsce III (rok szkolny 2011/12).

Konkursu Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła: Laureat w kategorii SP – Magdalena Szamik, Laureat w kategorii Gim. – Monika Szamik, Finalisci w kategorii Gim. – Wojciech Brożek Robert Kuraszkiewicz,  Aleksandra Łysiak, nauczyciele przygotowujący: ks. Robert Strus

Konkurs Piosenki Harcerskiej: II miejsce – Gromada zuchenek z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Ojca Pio

Międzyszkolny Konkurs Poezji i Piosenki Miłosnej w języku angielskim: II miejsce –  Monika Szamik, nauczyciele przygotowujący: Aleksandra Flak, Edyta Jóźkiewicz

Wojewódzki konkurs fotograficzno-plastyczny Kocie sprawy: Nagrody Główne – Aleksandra Molska, Katarzyna Juszczak

Aleksandra Molska została nagrodzona w konkursie fotograficznym (opiekun Elżbieta Michalkiewicz), zaś Katarzyna Juszczak w konkursie plastycznym (opiekun Ewa Wolanin).

Wręczenie nagród odbędzie się 29 marca w MDK w Zamościu. Już teraz można oglądać nagrodzone prace w siedzibie MDK na ulicy Kamiennej

Konkursie przedmiotowym z matematyki SZPAK: Lauraci – Klaudia Kolano, Karol Szeliga, nauczyciel przygotowujący: Pan Karol Kołcon.

IV edycja Międzygimnazjalnego Konkursu ze znajomości mapy Z mapą na Ty:  II miejsce – Magdalena Bełz, Michał Kapuśniak, Monika Szamik, nauczyciel przygotowujący: Magdalena Pazur.

IV Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych LOGINUS-4: Finaliści kategorii K2 – Klaudia Kolano i Kacper Madyński, Laureat kategorii K1 – Maksymilian Mazur

V Turniej Sportowy Z Orzeszkową na sportowo i wesoło: III miejsce – drużyna z Katolickiej SP, nauczyciel przygotowujący: Krzysztof Hadło

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski poezji Jana Pawła II oraz Wisławy Szymborskiej: I miejsce – Monika Szamik, nauczyciel przygotowujący: Edyta Jóźkiewicz.

VII BIEG NADZIEI: II miejsce – Monika Szamik, Stefański Adrian, Skwaryło Maciej, nauczyciel przygotowujący: Krzysztof Hadło

VIII Regionalny Konkurs Informatyczny @lgorytm: Laureat – Arkariusz Rozmus, nauczyciel przygotowujący: Pan Karol Kołcon.

Międzyszkolny Konkurs z Języka Niemieckiego „Kennst du deutsche Sprichwörter?”: Wyróżnienie – Adam Kamieniecki,  nauczyciel przygotowujący:  Elżbieta Michałkiewicz

Wojewódzki Konkurs Fotograficzno-plastyczny „Mój ulubieniec w zamojskim ZOO – Zamość 2012: Nagroda główna – Hanna Dobrowolska, Katarzyna Juszczak, wyróżnienie – Oliwia Radomska, nauczyciel przygotowujący:  Elżbieta Michałkiewicz

Międzyszkolny Turniej Warcabowy: II miejsce - Weronika Gierszon i Maksymilian Mazur, nauczyciel przygotowujący: Monika Sowa.