Harmonogram zajęć świetlicowych

ul. Sikorskiego 11


Poniedziałek

Sala 3

Sala 5

6:45 – 7:45

Edyta Jóźkiewicz

 

 

 

 

12:45 – 14:45

Dorota Pilipczuk

 

 

14:45-  16:00

Ewa Wolanin

 

Wtorek

Sala 3

Sala 5

6:45 – 7:45

Krzysztof Hadło

 

 

 

 

12:45 – 13:35

Dorota Pilipczuk

 

 

13:35-   16:00

Ewa Wolanin

 

Środa

Sala 3

Sala 5

6:45 – 7:45

Małgorzata Adamowicz

 

 

 

 

11:50 – 13:35

Katarzyna Miller

 

 

13:35 – 14:45

Ewa Wolanin

 

 

14:45 – 16:00

Dorota Pilipczuk

 

Czwartek

Sala 3

Sala 5

6:45 – 7:45

Dorota Łyś

 

 

 

 

12:35 – 16:00

Dorota Pilipczuk

 

 

 

 

 

Piątek

Sala 3

Sala 5

6:45 – 7:45

Waldemar Wolanin

 

 

 

 

11:50 – 16:00

Ewa Wolanin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Harmonogram zajęć świetlicowych

 

ul. Sikorskiego 12

 

 

Poniedziałek

Sala 3

Sala 5

Sala 3

6:45 – 7:45

Ewa Szamik

 

 

 

 

 

 

12:35 – 14:35

Marianna Ferens

12:35 – 16:20

Dominika Smyk

 

Wtorek

Sala 3

Sala 5

Sala 3

6:45 – 7:45

Monika Sowa

 

 

 

 

 

 

12:35 – 14:30

Marianna Ferens

12:35 – 16:20

Dominika Smyk

 

Środa

Sala 3

Sala 5

Sala 3

6:45 – 7:45

Aneta Skiba

 

 

 

 

 

 

11:30– 14:35

Marianna Ferens

11:30 – 16:20

Dominika Smyk

 

Czwartek

Sala 3

Sala 5

Sala 3

6:45 – 7:45

Karol Kołcon

 

 

 

 

 

 

12:35 – 14:35

Marianna Ferens

12:35 – 16:20

Dominika Smyk

 

Piątek

Sala 3

Sala 5

Sala 3

6:45 – 7:45

Krystyna Wojtak

 

 

 

 

 

 

11:30 – 14:30

Marianna Ferens

11:30 – 16:20

Dominika Smyk

 

 

 


 

Harmonogram dyżurów nauczycieli w czasie przerw międzylekcyjnych w budynku przy ul. Sikorskiego 11

PONIEDZIAŁEK

PARTER

I PIĘTRO

II PIĘTRO

7:45-8:00

Latawiec P.

Pazur M.

Brzozowski M.

8:45-8:55

Wolanin W.

Miller K.

Latawiec P.

9:40-9:50

Flak A.

Miller K.

Ostasz A.

10:35-10:45

Ferens M.

Wolanin E.

Sosnowski K.

11:30-11:50

Pazur M.

Flak A.

Jóźkiewicz E.

12:35-12:45

Jeleń K.

Ostapińska-Wędzina M.

Pazur M.

13:30-13:40

Hadło K.

Łyś D.

Zawiślak M.

14:25-14:30

Pazur M.

Ewa Wolanin

Michałkiewicz E.

WTOREK

 

 

 

7:45-8:00

Łyś D.

Kołcon K.

Ostasz A.

8:45-8:55

Wolanin W.

Miller K.

Michałkiewicz E.

9:40-9:50

Flak A.

Brzozowski M.

Sosnowski K.

10:35-10:45

Ostapińska-Wędzina M.

Ferens M.

Szykuła M.

11:30-11:50

Hadło K.

Brzozowski M.

Ostapińska-Wędzina M.

12:35-12:45

Hadło K.

Wolanin E.

Kołcon K.

13:30-13:40

Adamowicz M.

Kołcon K.

Jóźkiewicz E.

14:25-14:30

Jóźkiewicz E.

Flak A.

Hadło K.

ŚRODA

 

 

 

7:45-8:00

Jóźkiewicz E.

Oleksińska J.

Wolanin W.

8:45-8:55

Adamowicz M.

Miller K.

Ferens M.

9:40-9:50

Górniak W.

Ostapińska-Wędzina M.

Ostasz A.

10:35-10:45

Oleksińska J.

Wolanin E.

Zawiślak M.

11:30-11:50

Hadło K.

Wolanin W.

Łyś D.

12:35-12:45

Oleksińska J.

Wolanin W.

Pazur M.

13:30-13:40

Flak A.

Łyś D.

Szykuła M.

14:25-14:30

Hadło K.

Łyś D.

Szykuła M.

CZWARTEK

 

 

 

7:45-8:00

Hadło K.

Miller K.

Sosnowski K.

8:45-8:55

Ferens M.

Zawiślak M.

Ostasz A.

9:40-9:50

Adamowicz M.

Jeleń K.

Szykuła M.

10:35-10:45

Hadło K.

Jóźkiewicz E.

Szykuła M.

11:30-11:50

Michałkiewicz E.

Ostasz A.

Zawiślak M.

12:35-12:45

Hadło K.

Wolanin E.

Zawiślak M.

13:30-13:40

Łyś D.

Pazur M.

Jeleń K.

14:25-14:30

Michałkiewicz E.

Pazur M.

Brzozowski M.

PIĄTEK

 

 

 

7:45-8:00

Latawiec P.

Flak A.

Michałkiewicz E.

8:45-8:55

Jóźkiewicz E.

Wolanin E.

Ostasz A.

9:40-9:50

Hadło K.

Łyś D.

Wolanin W.

10:35-10:45

Ferens M.

Oleksińska J.

Michałkiewicz E.

11:30-11:50

Kułakowska M.

Łyś D.

Wolanin W.

12:35-12:45

Michałkiewicz E.

Brzozowski M.

Zawiślak M.

13:30-13:40

Kołcon K.

Ostapińska-Wędzina M.

Kułakowska M.

14:25-14:30

Hadło K.

Kołcon K.

----------