Harmonogram zajęć świetlicowych


ul. Sikorskiego 11

SALA NR 5

Poniedziałek

 

12.35-13.30

 

Marianna Ferens

13.30-16.00

 

Ewa Wolanin

Wtorek

 

12.35-13.30

 

 

Marianna Ferens

13.30-16.00

 

Ewa Wolanin

Środa

 

11.30-14.20

 

Marianna Ferens

14.20-16.00

 

Ewa Wolanin

Czwartek

 

12.35-16.00

 

 

Marianna Ferens

 

Piątek

 

12.35-13.30

 

Marianna Ferens

13.30-16.00

 

Ewa Wolanin

 

ul. Sikorskiego 12

Poniedziałek

 

Sala 5

Sala 3

 

 

 

 

12:35 – 15:00

Monika Sowa

12:35 – 16:30

Aneta Skiba

 

Wtorek

 

Sala 5

Sala 3

 

 

 

 

11:30 – 15:00

Monika Sowa

11.30 – 16:30

Aneta  Skiba

 

Środa

 

Sala 5

Sala 3

 

 

 

 

11:50– 15:00

Ewa Szamik

11:30 – 16:30

Aneta  Skiba

 

Czwartek

 

Sala 5

Sala 3

 

 

 

 

12:35 – 15:00

Ewa Szamik

12:35 – 16:30

Aneta  Skiba

 

Piątek

 

Sala 5

Sala 3

 

 

11:30- 15.00

Aneta  Skiba

12:35 – 14:35

Magdalena Pazur

14:35 – 16:30

Magdalena Pazur

 

















HARMONOGRAM DYŻURÓW NAUCZYCIELI

PONIEDZIAŁEK PARTER I PIĘTRO II PIĘTRO
7:45-8:00 P.Latawiec M.Ferens K.Jeleń
8:45-8:55 K.Hadło M.Ferens K.Jeleń
9:40-9:50 P.Latawiec D.Łyś E.Szamik
10:35-10:45 P.Latawiec E.Szamik M.Pazur
11:30-11:50 P.Latawiec M.Pazur M.Zawiślak
12:35-12:45 K.Kołcon ks. Ł.Kolasa E.Jóźkiewicz
13:30-13:40 K.Hadło K.Kołcon ks. Ł.Kolasa
14:25-14:35 K.Hadło K.Kołcon E.Michałkiewicz


WTOREK

     
7:45-8:00 K.Hadło E.Michałkiewicz A.Flak
8:45-8:55 E.Michałkiewicz E.Szamik M.Pazur
9:40-9:50 E.Szamik D.Łyś E. Jóźkiewicz
10:35-10:45 D.Łyś M.Ferens M. Ostapińska- Wędzina
11:30-11:50 D.Łyś E.Szamik M. Ostapińska- Wędzina
12:35-12:45 K. Jeleń E.Wolanin A. Flak
13:30-13:40 M. Adamowicz K.Kołcon A.Flak
14:25-14:35 W.Wolanin K. Kołcon --------


ŚRODA

     
7:45-8:00 E.Szamik J.Oleksińska M.Szykuła
8:45-8:55 A.Flak M. Ostapińska- Wędzina M.Pazur
9:40-9:50 A.Flak M. Ostapińska- Wędzina A.Ostasz
10:35-10:45 A.Ostasz A.Flak D.Łyś
11:30-11:50 ks.K.Sosnowski W.Wolanin A.Ostasz
12:35-12:45 A.Ostasz J.Oleksińska E.Jóźkiewicz
13:30-13:40 D.Łyś K.Kołcon E.Jóźkiewicz
14:25-14:35 W.Wolanin ------ K.Kołcon


CZWARTEK

     
7:45-8:00 A.Ostasz K.Jeleń E.Wolanin
8:45-8:55 M.Zawiślak W.Wolanin M. Adamowicz
9:40-9:50 E.Jóźkiewicz W.Wolanin M. Adamowicz
10:35-10:45 ks.K.Sosnowski A.Ostasz E.Jóźkiewicz
11:30-11:50 W.Wolanin E.Michałkiewicz D.Łyś
12:35-12:45 ks. Ł.Kolasa ks.K.Sosnowski M.Szykuła
13:30-13:40 D.Łyś E.Jóźkiewicz M.Szykuła
14:25-14:35 W.Wolanin E.Michałkiewicz D.Łyś


PIĄTEK

     
7:45-8:00 W.Wolanin M.Kułakowska M. Ostapińska- Wędzina
8:45-8:55 K.Hadło D.Łyś W.Wolanin
9:40-9:50 K.Hadło A.Ostasz E.Jóźkiewicz
10:35-10:45 ŁD E. Wolanin A.Ostasz
11:30-11:50 K.Hadło A.Flak D.Łyś
12:35-12:45 ME E.Wolanin M. Ostapińska- Wędzina
13:30-13:40 ME A. Flak A.Ostasz
14:25-14:35 K.Hadło A.Flak E.Michałkiewicz
15:20-15:30 E.Michałkiewicz ----- ------